Dnes v kine Tekov:
Načítavam program...
AktualityŠkoly

Vytancovali zlato

poradna

Tanečná skupina Piruett, ktorej zriaďovateľom je Centrum voľného času v Zlatých Moravciach sa môže pochváliť ďalšími štyrmi zlatými medailami.

Stali sa majstrami a vicemajstrami Slovenska vo výrazových tancoch účasťou v súťaži Showtime, ktorá sa konala 18. – 19. apríla 2015 v Leviciach. Tak si zabezpečili postup na Majstrovstvá Európy, ktoré sa tento rok konajú koncom júna na Balatone

Za skupinu Piruett sa o svoj tanečný talent prišlo podeliť 60 súťažiacich v dvoch kategóriách: deti (9 – 11 rokov) a juniori (12 – 17 rokov).

 

  • 1. miesto – Dance show pop: formácie – junior (BOSS)
  • 1. miesto – Javiskové výrazové tance: skupiny – deti (PRAVEK)
  • 1. miesto – Hip Hop: skupiny, junior (FANCY)
  • 1. miesto – Dance show pop: Duo Emma Klučiarová a Viktória Dubcová
  • 2. miesto – Hip Hop: skupiny – deti (LA LA LA)
  • 3. miesto – Hip Hop: formácie – deti (Hip-Hop KIDS )
  • 4. miesto – Dance show pop: formácie – deti (Sleeping Dolls)

 

Za úspechmi tanečníkov sa skrýva ich trénerka Nikoleta Szegényová, podpora rodičov, vytrvalosť detí a ich láska k umeniu, vďaka čomu sa naše mesto zviditeľňuje aj v tejto sfére stále viac.

Prajeme veľa šťastia „Pirueťáci“ aj v budúcnosti, aby ste aj na najbližších Majstrovstvách v Maďarsku ukázali, že ste najlepší.

Ľubomíra Rosinská


Súvisiace články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to top button
Close

Zistili sme, že používate AdBlock

Prosím vypnite Ad Blocker pre túto stránku prispejete tak na jej chod a podporíte lokálnych inzerentov.